سوالات متداول

منتظر پاسخگویی به  سوالات شما در کامنت اینستاگرام و تلفن ثابت خانه آبنبات چوبی و چت زنده صورتی رنگ در کنار صفحه و تلگرام و واتس آپ هستیم.

با چه اعتمادی پرداخت نماییم؟

با افتخار بیش از 1000 فروش موفق و راضی کننده از طریق اینستاگرام و  نماد اعتماد زرین پال  پرداختی عمل برای شما هموار خواهد ساخت.

اگر در حمل و نقل اتفاقی برای کیک ها یا ماکارون یا گل بیوفتد چکار کنیم؟

خدا را شکر در بیش از 1000 سفارش موفق تنها 4 مورد خسارت داشته ایم یعنی چیزی حدود 0.04 درصد ریسک که این مقدار بسیار نا چیز است اما وظیفه خود می دانیم که همین مقدار ریسک هم متقبل شویم و تمام وجه و هزینه ارسال را به مشتری برگرداننده ایم و اگر فرصتی برای تولید یک کیک و ارسال داشته باشیم این کار را خواهیم کرد .

خراب شدن کیک در راه اتفاقیست که برای شمایی که از قنادی سر کوچه هم خرید می کنید امکان دارد که اتفاق آید پس شما آرامش در خرید را با ما تجربه فرمایید.

اگر زمان مراسم ام تغییر کنید چکار باید کنم؟

اگر زمان مراسمتان تغییر کرد شما فرصت دارید 1 روز قبل تر به ما از طریق تماس تلفنی یا فرم تعبیه شده در پنل کاربریتان  اطلاع دهید .

اگر آدرس محل تحویل تغییر کند چکار باید کنیم؟

قبل از ارسال واحد ارسال با شما تماس می گیریم و هماهنگی لازم را برای ارسال انجام خواهد داد ولی اگر زودتر ما را از طریق تماس تلفنی یا فرمی که در پنل کاربری تعبیه شده است برای ما ارسال فرمایید.

حداقل زمان سفارش کیک چقدر می باشد؟

حداقل زما برای سفارش کیک را ما 7 روز دیده ایم اما اگر شما 7 روز زمان نداشته اید با ما تماس بگیرید تا با برنامه ریزی بتوانیم در خدمتتان باشیم

حداقل زمان سفارش ماکارون چقدر می باشد؟

حداقل زمان سفارش ماکارون 3 روز می باشد اما اگر کمتر زمان داشتید با ما تماس بگیرید تا با هماهنگی و زمانبندی مناسب بتوانیم در خدمتتان باشیم.

طریقه تحویل کیک به چه صورت است؟

شما می توانید در هم کیک را به صورت حضوری و هم به هزینه مشتری با الو پیک سواری با گارانتی تحویل و مشاهده زنده موقعیت مکانی در ساعت مقرر آن را تحویل بگیرید.

ساعت تحویل کیک چه زمانی است؟

به دلیل آن که کیک ها سفارش روز می باشند شما می توانید از ساعت 12 ظهر تا ساعت 19 بعد از ظهر زمان تحویل کیک را انتخاب فرمایید.

اگر سفارش مان لغو یا کنسل شود چکار باید کنیم؟

اگر سفارشتان کنسل شود در سریع ترین زمان به ما اطلاع دهید ؛به دلیل آنکه سقف سفارشات پر می شود اگر کمتر از 48 ساعت قبل به ما اطلاع دهید به دلیل از دست دادن سفارشات آن روز 15% از کل مبلغ کسر می گردد و کمتر از 4 ساعت مبلغ به حسابتان واریز می گردد.

به تعداد زیادی از سوالات در پیج اینستاگرام ما پاسخ داده شده و شما می تواید از کاربران زیر پست ها نظر های آنها را بپرسید.