۱-هر کدام از محصول ها را می توانید به سبد خرید خود اضافه کنید و پس از ثبت نام و ثبت آدرس و تاریخ و ساعت تحویل محصول خود وارد صفحه پرداخت می شوید و پس از پرداخت سفارشتان در سیستم ثبت می گردد سپس همکاران پشتیبانی ما جهت تایید سفارش و هماهنگی با شما تماس می گیرند و تمام موارد را با شما بررسی می کنند تا سفارش مورد نظرتان در روز و ساعت مشخصتان برای شما آماده و ارسال گردد . 

۲-برای ثبت سفاراتی که طرح و مدل آنها از خود شماست ؛ لطفا وارد صفحه تماس با ما و از طریق یکی از کانال های ارتباطی ما شوید مشاوران ما شما را برای ثبت سفارشتان راهنمایی کنند و پس از تایید سفارش از جانب شما توسط ما همکاران یک فرم ثبت سفارش آفلاین برایتان ارسال می نمایند و پس از آن برایتان یک فاکتور پرداخت آنلاین صادر می گردد که پس از پرداخت سفارشتان ثبت می شود .

تمامی محصولات ما دارای بسته بندی بهداشتی می باشند .

نگرانیتون کاملا درسته ؛ ما هم نگران این موضوعات هستیم ما تمهیدات ایمنی کاملی برای ارسالات داریم .

اما نیازی به نگرانی برای شما نیست تمام مسئولیت سالم رسیدن محصولات با ماست و محصول شما دارای گارانتی سلامت کالاست  .

چنانچه سفارش شما در مسیر دچار صانحه شود اگر زمان کافی برای اجرا دوباره داشته باشیم یک محصول دیگر برایتان ارسال می کنیم اما اگر زمان کافی نداشته باشیم کل مبلغ را به حسابتان باز می گردانیم  .

لطفا هنگامی که ماشین ارسال ؛ محصولتان را به دستتان می رساند از سلامت کالای خود اطمینان کامل را حاصل نمایید.

مجموعه خانه آبنبات چوبی این اطمینان را به شما می دهد که تمامی محصولات از با کیفیت ترین و تازه ترین متریال موجود در بازار درست می شود و برای مشاهده نظرات مشتریان عزیزمان درباره محصول خود می توانید با هایلایت اینستاگرام ما مراجعه کنید .

هیچ ایرادی نداره تمام برنامه ریزی ها درست از آب در نمیان .

در صورت کنسل شدن مراسمتان شما می تواننید تا قبل از ۴۸ ساعت اقدام به لغو سفارش خود نمایید که در این بازه زمانی مشخص شده کل مبلغ به حسابتان بازگرداننده می شود .

در صورت تغییر در تاریخ تحویل ساعت تحویل و مکان سفارشتان لطفا ۲۴ ساعت قبل اقدام نمایید ابتدا در ساعت کاری با مجموعه خانه آبنبات چوبی تماس گرفته و پس از تایید توسط همکاران ما وارد این فرم شوید و تغییرات خود را اعمال و ارسال نمایید :

درصورت نداشتن رمز دوم برای خرید آنلاین از وب سایت ما به شماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۲۸۰۲۰۵ پیام دهید تا شما را جهت ثبت سفارش به صورت آفلاین راهنمایی کنند .

ما با شما از طریق تلفن و پیامک در تماس هستیم  راستی اگه خواستین ساختن  ایمیل رو یاد بگیرین اینجا  

  کلیک کنین و یا می توانید ایمیل خود را به شکل name@famaly.comوارد نمایید و سفارش خود را ثبت کنید و منتظر شوید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند .

اگر سوال دیگری دارین لطفا بپرسین تا پاسخ دهیم