درباره ما

خانه آبنبات چوبی اولین پلتفرم سفارش آنلاین تخصصی کیک خانگی و محصولات و خدمات مرتبط با جشن و مراسم در ایران است که فعالیت خود را در ابتدا از اردیبهشت سال ۱۳۹۶ توسط موسس برند خانه آبنبات چوبی نگار رزاقی آغاز کرد؛ رفته رفته توانستیم با گذشت زمانی کمتر از ۱ سال تیم تولید و فروش خود را گسترش دهیم و خدماتی چون مشاوره تخصصی به مشتریان و استفاده از مواد اولیه با کیفیت و تازه ؛ تنوع در محصولات و گارانتی سلامت تحویل کالا و … را به مشتریان عزیز خود ارائه دهیم .

مهمترین هدف مجموعه خانه آبنبات چوبی بر طرف کردن تمام نیاز های مرتبط با جشن ها و مراسم های شما می باشد که با همکاری برترین کیک پز های خانم خانه دار هنرمند و حرفه ای ؛ آشپزان حرفه ای ؛ مجریان بر گذاری مراسم و جشن های تم دار و فلوریست ها و طراحان گل و گیاه ارائه می شود .

امروزه با بیش از دو هزار مشتری فعال و وفادار آماده برداشتن گام های بعدی مان برای خدمت رسانی هرچه بهتر به شما عزیزان می باشم .

از خداوند متعال که ما را همواره در این قدم یاری کرده است سپاسگزاریم و امیدواریم روز به روز قوی تر و با انگیزه تر این راه شیرین را ادامه دهیم و بتوانیم محصولاتمان را در سراسر کشور ارائه دهیم .

کنترل کیفیت QC

کیک ها و مواد غذایی خانه آبنبات چوبی توسط خانم های خانه دار با رعایت نکات بهداشتی با بهترین و تازه ترین مواد در بسته بندی های بهداشتی تهیه و تولید می شوند .

گارانتی قیمت

ارائه قیمت های کاملا رقابتی و مناسب همراه با کیفیت عالی هدف اصلی خانه آبنبات چوبی است .

گارانتی سلامت تحویل

تمامی محصولات ما برای ارسال به مشتریان عزیز دارای گارانتی سلامت تحویل کالا می باشند .

آشنایی با ما

من نگار هستم ۲۸ سالمه یک کیک پز حرفه ای هستم و در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعال هستم و عاشق این هستم که شادی و لبخند رو به جشن هاتون بیارم .
مدیر عامل نگار رزاقی
نگار رزاقی
مدیر و موسس
سلام سپهر امیری هستم طراح وب و علاقه مند به سیستماتیک کردن امور دنیا ی امروز و از بین بردن واسطه های اضافی به وسیله ابزارهای مدرن و شبکه اجتماعی و تبدیل کسب و کارهای سنتی به مدرن
سپهر امیری
مدیر وب سایت