به نام خدا

با سلام

خانه آبنبات چوبی مجموعه ای سفارش آنلاین کیک و شیرینی در تهران می باشد که فعالیت خود را در ابتدا از اردیبهشت سال ۱۳۹۶ توسط خانم نگار رزاقی به صورت کیک و شیرینی های خانگی آغاز کرد .

و محصولات خود را که شامل انواع کیک های تولد عدد و حروف و شیرینی ماکارون و باکس های گل هدیه در صفحه اینستاگرام با نام خانه کیک و گل آبنبات چوبی  به مشتریان عرضه می کرد.

رفته رفته توانستیم با گذشت زمانی کمتر از یک سال با ارائه خدماتی چون دادن مشاوره به مشتریان برای انتخاب مناسبترین طرح و استفاده از مواد اولیه با کیفیت و کیک هایی با وزن پایین که امکان آن در قنادی های سطح تهران وجود نداشت و همچنین ارسال سریع و به موقع نظر افراد زیادی را به خود جلب نماییم و گستره مشتریان خود را وسیع تر سازیم .

بر آن شدیم که برای ارائه خدمات کامل تر و بهتر به مشتریان مان تیمی از متخصصان که شامل کیک پز های حرفه ای ، مشاوران سفارش گیری ، سیستم حمل و نقل و … گرد هم آوریم تا خوشبختی را در زندگی همه گسترش دهیم زیرا کیک ها واسطه ای هستند که می توانند عشق و شادی بیشتری را در بینمان ایجاد کنند .

در ادامه راهمان نیز تصمیم گرفتیم برای علاقه مندان به رشته کیک پزی در جهت کسب مهارت های حرفه ای این هنر ، آموزشگاه خانه آبنبات چوبی تاسیس کنیم .

در ابتدا کلاس هایمان را به صورت حضوری و نیمه خصوصی برگزار کردیم چندی بعد با تفکر نسبت به اینکه تمام افراد علاقمند فارسی زبان که امکان شرکت کلاس های حضوری را ندارند پلتفرم آنلاین کلاس های غیر حضوری خود را راه اندازی کردیم .

امروزه با بیش از ۲۰۰۰ مشتری فعال و وفادار و صدها هنرجوی با استعداد و تلاشگر ، آماده برداشتن گام های بعدیمان برای خدمت رسانی هرچه بهتر به شما عزیزان می باشیم .

از خداوند متعال که ما را همواره در این قدم یاری کرده است سپاسگزاریم و امیدواریم روز به روز قویتر و با انگیزه تر این راه شیرین را ادامه دهیم و بتوانیم محصولاتمان را در سراسر کشور در شعب مختلف خود ارائه دهیم .